(67) Dovalil, Josef a kol.: LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU [A Lexicon of

(67) Dovalil, Josef a kol.: LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU [A Lexicon of Sport Training].
18.6 2015
(67) Dovalil, Josef a kol.: LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU LEXIKON SPORTOVNÍHO TRÉNINKU [A Lexicon of Sport Training]. Univerzita Karlova v Praze – Nakladatelství Karolinum, Praha 2008. 2. vyd. 364 s. Aktuální výklad celkem 211 frekventovaných pojmů tréninku, vč. termínů z oborů souvisejících (fyziologie, psychologie, pedagogiky, biomechaniky, didaktiky, biochemie, antropomotoriky apod.). Pojmy objasňovány především z pohledu praktických potřeb. Soubor hesel postihuje podstatné problémy tréninku s cílem přispět k odborné komunikaci ve sportu a příbuzných oborech. ISBN 978-80-246-1404-5. 300 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).