(43) Hudec, Karel (ed.): PŘÍRODA ČESKÉ REPUBLIKY - PRŮVODCE FAUNOU.

(43) Hudec, Karel (ed.): PŘÍRODA ČESKÉ REPUBLIKY - PRŮVODCE FAUNOU.
18.6 2015
Academia, Praha 2008. 440 s. Běžně se vyskytující, hospodářsky či jinak významné nebo zajímavé druhy našich živočichů od malých vodních organizmů (houby, žahavci) až po savce. Zobrazeny na barevných tabulích, vždy krátký text charakterizující jednotlivé druhy, velikost, početnost, prostředí, dobu výskytu, údaje o rozmnožování a významu. U některých i rozlišovací znaky k odlišení od podobných, v knize nepojednávaných druhů. 186 barevných a 2 černobílé tabule, pérvky, přehled literatury k jednotlivým živočišným skupinám, rejstříky českých a vědeckých jmen. Text je dílem 26 odborníků, 8 výtvarníků, 3 fotografů. ISBN 978-80-200-1569-3. 550 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).