(42) Milan Macho: ZLATÁ KNIHA FOTBALU: HISTORIE A SOUČASNOST NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRY NA SVĚTĚ.

(42) Milan Macho: ZLATÁ KNIHA FOTBALU: HISTORIE A SOUČASNOST NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRY NA SVĚTĚ.
18.6 2015
XYZ, Praha 2006. 1. vyd. 519 s. Nejdůležitější události v dějinách světového, československého a českého fotbalu od dob, kdy se rodily první fotbalové soutěže a byly zakládány první fotbalové organizace. 18 mistrovství světa, 12 evropských šampionátů, olympijské hry, kontinentální turnaje, 51. ročníků Ligy mistrů aj. i ,,odvrácená tvář fotbalu“. ISBN 80-87021-35-5.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).