(27) Giovanni Santi-Mazzini: MILITARIA. DĚJINY EVROPSKÝCH ARMÁD A MOCNOSTÍ OD KARLA VELIKÉHO PO ROK

(27) Giovanni Santi-Mazzini: MILITARIA. DĚJINY EVROPSKÝCH ARMÁD A MOCNOSTÍ OD KARLA VELIKÉHO PO ROK 1914.
18.6 2015
1. české vyd., Praha : Olympia, Praha 2006. 1. české vyd. 434 s. 677 převážně barev. ilustrací, mapy, faksimile, erby, geneal. tabulky. Z italštiny přeložila Blanka Návratová. 1. část - Evropská válečná tažení, popisuje vojenskou, politickou a hospodářskou situaci v Evropě po smrti Karla Velikého, strukturu tehdejší šlechty, organizaci vojsk. 2. část - Evropské vojenské mocnosti - popisuje jednotlivé regionální mocnosti –Německé impérium, Rakousko-Uhersko, Francouzskou republiku, Italské království, Britské impérium, Ruské impérium, Polsko, Osmanskou říši, Nizozemí a Skandinávské říše společně s Belgií, o každé informace o uniformách, složení vojsk, zástavách, loďstvu, hodnostech během staletí a během jejich tažení a bitev. Přehledné mapy území, obrázky bojových zástav a válečných vlajek vojsk i námořnictva, reprodukce významných obrazů zpodobňujících významné bitvy a i podrobné náčrtky a výkresy vojenské techniky. ISBN 80-7033-979-9. 2990 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).