(48) Erik Best: GLOSÁŘ FINAL WORD

(48) Erik Best: GLOSÁŘ FINAL WORD
18.6 2015
Final Word vydává každý český pracovní den bez výjimky přes 8 let americký novinář a podnikatel žijící v Česku Erik Best. Je to kratší poznámka nebo komentář psaný výbornou americkou angličtinou na aktuální téma zpravidla české politiky nebo ekonomiky z hlediska zkušeného amerického novináře. Glosář tvoří každý den kolem 7 anglicko/anglických vysvětlených výrazů obsažených v textu. Final Word zaznamenal 4. prosince 2008 dvoutisící vydání. Kolem deváté hodiny ranní jej dostává zdarma e-mailem každý, kdo o to požádá na adrese subscribe@fsfinalword.com. Glosář nemá u nás obdoby - zpřístupňuje autentickou americkou terminologii týkající se aktuálního, zpravidla českého dění; ukazuje, co je zajímavé pro vzdělaného Američana se zkušenostmi z dalších zemí a z podnikání; vychází pravidelně ve zcela vyrovnané kvalitě.

Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).