(17) Opatrný, Evžen: SLOVNÍČEK ODBORNÝCH VÝRAZŮ Z VERTEBRATOLOGIE.

(17) Opatrný, Evžen: SLOVNÍČEK ODBORNÝCH VÝRAZŮ Z VERTEBRATOLOGIE.
18.6 2015
Univerzita Palackého - vydavatelství, Fakulta přírodovědecká. Olomouc, 2000. 1. vyd. 67 s. 1600 hesel. Termíny latinské, české i jiné z oboru vertebratologie - zoologie obratlovců. Kromě názvů anatomických a morfologických, užívaných při popisu těla obratlovců, i některé termíny z paleontologie, taxonomie, zoogeografie, zoologické nomenklatury, ekologie, etologie, bionomie, genetiky a z některých oborů aplikované zoologie. ISBN 80-244-0059-6.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).