Kolektiv autorů: ČESKÝ LES - PŘÍRODA, HISTORIE, ŽIVOT

Kolektiv autorů: ČESKÝ LES - PŘÍRODA, HISTORIE, ŽIVOT
18.6 2015
Baset, Praha 2005. 1. vyd. 880 s. 2570 barevných fotografií, 300 dobových fotografií a kreseb, 62 přehledných tabulek a grafů, 147 map a plánků. Kapi­toly: Příroda, Lidé a sídla, Dějiny, Kultura, Obživa, Doprava, Turistika. Rejstříky: místní, jmenný, živočichů, rostlin a nerostů. Německo-český místopisný slovníček. Při objednávce u nakladatele navíc bonus - DVD s filmem Zapo­menutý kraj. Publikace navazuje na první svazek ediční řady Krajina a lidé / Naše pohoří Šumava – příroda, historie, život. ISBN : 80-7340-065-0, 1380 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).