Jaroslava Kommová: CHEMICKÝ SLOVNÍK NĚMECKO-ČESKÝ / CHEMISCHES WÖRTERBUCH DEUTSCH-TSECHISCH

Jaroslava Kommová: CHEMICKÝ SLOVNÍK NĚMECKO-ČESKÝ / CHEMISCHES WÖRTERBUCH DEUTSCH-TSECHISCH
18.6 2015
Univerzita Karlova v Praze, Nakladatelství Karolinum, Praha 2005. 1. vyd. 180 s. Základní chemická terminologie v rozsahu odpovídajícím středoškolskému učivu. Všechny příkladové věty pochá­zejí z autentických pramenů a nemají funkci primárné výkladovou, ale dokladovou. Mimo abecední heslové části obsahuje slovník samostatné oddíly: Výstražné pokyny (R-věty), Pokyny pro bezpečné zacházení (S-věty), Vý­stražné symboly, Laboratorní pomůcky, Periodická tabulka chem. prvků, Veličiny a jednotky. ISBN 80-246-1032-9.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).