FRAUS ILUSTROVANÝ TEMATICKÝ SLOVNÍK ANGLICKO-ČESKÝ

FRAUS ILUSTROVANÝ TEMATICKÝ SLOVNÍK ANGLICKO-ČESKÝ
18.6 2015
Nakladatelství Fraus, Plzeň 2005. 1. vyd. 432 s. 12 000 jednoslovných a dvouslovných hesel a kolem 6000 ustálených spojení a příkladových vět. Hesla uspořádána podle témat pro praktické využití při studiu angličtiny. Výslovnost přepsána mezinárodní fonetickou transkripcí, základem slovní zásoby je britská angličtina. Několik set fotografií. Slovník je dalším pro­duktem slovníkové báze multiBANK – Multimedia Bank of Languages, lexikografickým systémem vyvinutým na­kladatelstvím Fraus. ISBN 80-7238-344-2. 489,- Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).