JERONÝMOVY DNY 2007

18.6 2015
Víkend plný seminářů, přednášek, prezentací a kulturních programů se konal v listopadu 2007. Z programu uvádíme hlavní body a níže z některých z nich i fotografie.
Přednášky a prezentace softwarových firem: LINGEA (Jan Všianský), Milan Čondak Wordfast a MetaTexis, FRAUS, LEDA (RNDr. Rudolf Červenka), STAR / Transit (Ing. Laszlo Jankovics), NUPSESO
/ Seminář o tarifech - (PhDr. Andrej Rády)
/ Elektronická virtuální databáze digitalizovaných projevů a textů pro nácvik konsekutivního a simultánního tlumočení a rozvoj tlumočnických dovedností a návyků - (Doc. PhDr. Ivana Čeňková, CSc.) / Seminář překladatelů a agentur - Nezatracujte agentury, mohou Vám být prospěšné!. Luboš Skupnik (agentura DONATELLO), JUDr. Ljuba Suchá (agentura ARTLINGUA), moderují Amalaine Diabová a RNDr. Vlasta Palíková. / Elektronické novinky pro překladatele, Křest anglicko-českého slovníku sexu (s ukázkami) (Jiří Vedral) / Pořad České komory tlumočníků znakového jazyka: Jmenné znaky v českém znakovém jazyce (Mgr. Radka Faltínová, ČKTZJ), Tlumočení pro osoby s hluchoslepotou PhDr. Radka Horáková, Ph.D., ČKTZJ) / Negociační školení – Jak na zákazníky II - (Ing. Roman Čiviš) / Seminář Komory soudních tlumočníků ČR / Výstava a prodej SW a elektronických i tištěných slovníků a encyklopedií - LEDA, NUPSESO, AP-Anton Pasienka, FRAUS, LIBRI, LINDE, KDP-DATEV}), {Tomáš Kopecký - Informační a komunikační technologie. / Výstava fotografií kolegy Ondřeje Staňka, Bazar prací členů ({nejen slovníkových) aneb Co děláme, když neděláme, Book sekáč = knižní second-hand / Večírek pro členy pořádajících organizací (ASKOT, ČKTZJ, JTP, KST ČR). .... Podrobný program najdete ZDE.


{{K JERONÝMOVÝM DNŮM A JEJICH PROGRAMU JSME OTEVŘELI DISKUSNI FÓRUM,
KDE VÁM BUDEME VDĚČNI ZA VAŠE NÁZORY A PŘIPOMÍNKY
- NAJDETE JEJ}} ZDE
IMG-jpg-AGENTURY1-2.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-agenturyP1010113-2.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-BAZAR1.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-BAZAR2.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-bazarP1010104.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-bazarP1010105.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-bazarP1010106.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-bazarP1010119.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-bazarP1010145.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-CIVIS1.jpg -  Stáhnout
|<  <   1 2 3 4 5 6    >  >| Pages: 1 of 6
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).