ANKETA VĚNOVANÁ VZDĚLÁVÁNÍ TLUMOČNÍKŮ A PŘEKLADATELŮ

18.6 2015
Vážení tlumočníci a překladatelé,

následujících několik týdnů máte jedinečnou možnost zúčastnit se průzkumu vzdělávacích potřeb profesionálních tlumočníků a překladatelů v ČR.

Myslíte si, že je nabídka vzdělávání nedostatečná? Nebo je naopak příliš široká a nelze se v ní dobře orientovat? Odpovídá podle Vás cena kvalitě nabízeného vzdělávání? Co Vám na poli vzdělávání chybí?

Své názory k tomuto tématu můžete vyjádřit prostřednictvím odpovědí v anonymním dotazníku, který vznikl ve spolupráci s JTP.

O podrobných výsledcích šetření se pak budete moci dočíst v podzimním vydání časopisu ToP.

Pokud se chcete zúčastnit průzkumu vzdělávacích potřeb, klikněte zde:

http://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFIzMjR0S0pyUjJDOVZzYkdDSWxJREE6MQ

Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).