Nová čísla účtů a adresy datových schránek FÚ od 1.1.2013

18.6 2015
Jak se nám doneslo, od 1.1.2013 se změnila některá čísla účtů, na něž odvádíme daně.

Článek na toto téma s tabulkami hlavních daňových účtů najdete pod názvem
Víme nová čísla bankovních účtů finančních úřadů u nejdůležitějších daní.

Doporučujeme rovněž vaší pozornosti stránku ministerstva financí
Jak správně zaplatit daň finančnímu úřadu v roce 2013.

V příloze pak najdete tabulku nových adres datových schránek převzatou ze stránek ministerstva financí, platnou od 1.1.2013.
IMG-xls-Kopie_-_Seznam_FU-UzP_20130101-aktualni-1.xls -  Stáhnout Online otevřít
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).