PŘEKLADATELÉ A TLUMOČNÍCI ŠÍŘÍ DOBRÉ JMÉNO ČESKÉ REPUBLIKY VE SVĚTĚ

18.6 2015
Cena má odměnit obětavou a nezištnou činnost jednotlivců i neziskových organizací, kterou pozitivně zviditelňují Českou republiku v zahraničí, navazují dobré vztahy, uchovávají povědomí o historii, jazyku a zvycích našich zemí, propagují a zviditelňují Česko v zemích, kde žijí – ať už to jsou krajané nebo přátelé České republiky.

Článek o letošním i předešlých ročnících Ceny Gratias Agit vyjde v zářijovém ToPu, ale k přečtení je již nyní ZDE. Napsala jej Barbora Stejskalová, která také celý pořad uváděla.

Brožuru s portéty všech letošních odměněných si můžete stáhnout z webových stránek Ministerstva zahraničí ZDE.
IMG-jpg-1SlavnPredCenKarp.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-2Schw_a_deValenzuela.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-2zlevaNguyenThiMui_a_Christa_Rothmeier.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-3KarpNguyenRothmeier.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-4NguyenRothmeier_Rozen.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-5_GRATIAS_Karpatsky_prebira.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-6_GRATIAS_KarpatskyScenou.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-7_GRATIAS_Cena.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-8GratiasAgitpohledDoVelSalu.jpg -  Stáhnout
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).