Popis postupu při překladu a seznam možných klientů

18.6 2015
Některým z vás se možná dostala do ruky nabídka firmy JTS. A možná si říkáte, proč o tom vůbec někdo mluví, když je to zase jedna z reklam.

Možnosti využití jsou dvě:

1. Nabídka obsahuje seznam možných klientů – samozřejmě, že plošně zasílané maily nejsou k ničemu, ale seznam lze využít k cílenému hledání a nabídce svých služeb.

2. V pédéefku je docela dobře udělaný popis postupů při překladu. Lze to použít jako inspiraci při vlastních nabídkách do různých tendrů.

Samozřejmě existuje ještě jedna možnost, tj. říct si, že je to k ničemu a stěžovat si na mizerný stav trhu s překlady :-)
IMG-pdf-JTSProposal_final_2010_.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-xls-JTS_big_project_list_final.xls -  Stáhnout Online otevřít
IMG-xls-JTS_Previous_Projects_Update_2010_.xls -  Stáhnout Online otevřít
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).