LITERÁRNÍ PORTÁLY

18.6 2015
iliteratura (Občanské sdružení pro iliteraturu)
Evropská i světová literatura, recenze cizojazyčných knižních novinek i českých překladů (s ukázkami z recenzovaných děl), medailony autorů, rozhovory, aktualizy z celého světa, webové adresy na důležité zdroje doma i v zahraničí.
www.iliteratura.cz


Potápěč - váš dýchací přístroj ve světě literatury (Pavel Kotrla)
Internetový rozcestník na stránky s literárním a kulturním obsahem, literarura česká i světová.
http://kotrla.com/frogman/index.php


Encyklopedie spisovatelů
Literární autoři od antiky po současnost.
www.spisovatele.cz


Portál české literatury (provozuje Ministerstvo kultury ČR)
Katalog odkazů na weby s literárním obsahem, knihovny, muzea, nakladatelství, vydavatelství, literární agentury a literární časopisy. Profily současných autorů, recenze na nové knihy, literární ceny, soutěže, výročí.
www.czlit.cz


Literárně informačné centrum (Ministerstvo kultury SR)
Slovník současných slovenských spisovatelů, odkazy na weby literárních časopisů, adresáře kulturních institucí.
www.litcentrum.sk


zdroj: GRAND BIBLIO, č. 4-5/2007
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).