TRANSIT/TERMSTAR (STAR)

18.6 2015
TRANSIT/TERMSTAR (STAR)

Sleva 15 % na veškeré programové vybavení pro překlad podporovaný počítačem společnosti STAR. Jedná se o sadu aplikací Transit/TermStar.

Uživatelské rozhraní programů, rychlé návody a audiovizuální školicí video v češtině!

Pravidelná bezplatná školení pro začínající uživatele: každý měsíc v Praze, několikrát do roka v Brně, Ostravě a Olomouci. Více informací: http://www.star-transit.cz/Tiskove-stredisko/Veletrhy-a-udalosti/

Transit umožňuje také zpracování formátu Trados TTX!

Možnost nákupu za koruny v ČR, technická podpora v češtině, možnost pronájmu softwaru na 3, 6 nebo 12 měsíců.

STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00 Praha 10 – Vršovice
Tel.: +420 233 355 377
http://www.star-transit.cz/
{{http://www.star-group.net/
}}
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).