POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU PŘEKLADATELŮ - TLUMOČNÍKŮ

18.6 2015
Jednota tlumočníků a překladatelů uzavřela již v roce 1990 rámcovou dohodu s pojišťovnou Kooperativa a. s., o pojištění odpovědnosti za škodu z činnosti překladatele a tlumočníka. Dojednané sazby pro členy JTP představují 20 % slevy oproti normálním komerčním sazbám. Tlumočníkům/překladatelům, kteří jsou současně i soudními tlumočníky, se nabízí další sleva ve výši 15 % pojistného.
Toto pojištění se týká pouze členů se sídlem v České republice.
Veškeré informace o podmínkách pojištění získáte v pojišťovací makléřské kanceláři WI-ASS ČR s.r.o., Kateřinská 9, 772 00 Olomouc
Tel. 585 230 256, 585 227 792, fax 585 230 271
e-mail: patalova@wiass.cz, mobil: 605 298 333.
Pouze prostřednictvím této pojišťovací makléřské kanceláře lze pak uzavřít danou pojišťovací smlouvu.

Zde si můžete stáhnout informační materiály k pojištění:
- Úvodní informaci kanceláře WI-ASS ČR
- Informativní tabulku pojistného
- Dotazník pro pojištění odpovědnosti za škodu z činnosti překladatele/tlumočníka (člena Jednoty tlumočníků a překladatelů)
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).