Odznak člena JTP na web

Umístěte si odznak člena JTP na své webové stránky. Odznak je ve dvou variantách - pro členy a pro členky JTP. Níže je odznak k dispozici ve formátu PNG. Vybranou variantu si můžete pravým tlačítkem myši a volbou "Uložit obrázek jako..." stáhnout do svého počítače a poté vložit na stránky. Dále můžete využít také připravený kód. Na váš facebookový profil je vhodný formát jpg, který je ke stažení na konci této stránky.
 
clen.png     clenka.png

 

Pro vložení odznaku zkopírujte následující html kód a vložte jej na zvolené umístění na vaší stránce. Úpravy nutno provádět v režimu editace zdrojového kódu stránky.

  • Pro členy

  • Pro členkyKe stažení (jpg)

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).