„HUB“ JTP

„HUB“ JTP
10.1 2021

JTP nabízí svým členům využití vybavení pro RSI.

- 2 výkonné počítače

- rychlý pevný internet (připojení kabelem i wifi)

- klidné prostředí

- dobrá dostupnost

Za mírný poplatek můžete tlumočit přes platformy RSI z kanceláří JTP na Senovážném náměstí 23, Praha 1. 

Další výhodou je, že můžete s kolegou z kabiny sedět v jedné místnosti, což zvlášť oceníte při předávání mikrofonu u platforem, které pro tlumočení nejsou uzpůsobené, jako třeba Zoom.

Počítače můžete použít vlastní nebo ty z JTP, případně oboje kombinované.

Napište nám na JTP@JTPunion.org ať můžeme domluvit termín a technickou podporu.

(Po dobu pandemie je jinak sekretariát většinou zavřený.)

Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).