Evropský Úřad pro výběr personálu (EPSO) otevřel výběrové řízení na smluvní překladatele a korektory

Evropský Úřad pro výběr personálu (EPSO) otevřel výběrové řízení na smluvní překladatele a korektory.
17.1 2019
Jste překladatel/-ka nebo korektor/-ka s dobrou znalostí alespoň tří, respektive dvou úředních jazyků EU (včetně mateřštiny)? Pak máte šanci stát se smluvním překladatelem či korektorem pro evropské instituce. Pokud máte o práci pro EU zájem, vyplňte přihlášku, kterou najdete na následujících odkazech:
Pro překladatele: https://epso.europa.eu/job-opportunities/cast/3492/description_en
Pro korektory: https://epso.europa.eu/job-opportunities/cast/3493/description_en
Přihlášku lze podat bez časového omezení, příští kolo testování proběhne již počátkem února 2019!
 

Komentáře

jobs edu

26.8 2020

Academic Jobs Europe is one of the best job search websites in Europe. We post and update academic jobs in Europe frequently. Check our website if you are looking for Poland job opportunities for International students. Find other opportunities in Europe by registering with us. https://jobs.edu.eu/

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).