(07) Oussikoum, Bennasser: DICTIONNAIRE AMAZIGHE-FRANÇAIS. LE PARLER DES AYT WIRRA MOYEN ATLAS-MAROC

(07) Oussikoum, Bennasser: DICTIONNAIRE AMAZIGHE-FRANÇAIS. LE PARLER DES AYT WIRRA MOYEN ATLAS-MAROC. Slovník berberský jazyk (tamazight)–francouzština, nářečí Ayt Wirra, Střední Atlas, Maroko.
12.8 2016
Institut Royal de la Culture Amazighe (Královský institut tamazight. kultury) Rabat, Maroc 2013. 1. vyd. 1021 s. Edice Lexiques et Dictionnaries no 10. Fonetický přepis a řazení, přehled přísloví, časování. ISBN 978-9954-28-145-1.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).