Barbora Knobová: Povídky pro velký holky

Barbora Knobová: Povídky pro velký holky
18.6 2015
Kniha Povídky pro velký holky obsahuje třináct povídek, které s vtipem a nadhledem glosují vztahy mezi ženami a muži i mezi ženami vzájemně. Oslovují svým humorem a ironií ženy každého věku, z nichž každá najde v knize kousek sebe, svých pocitů a životních zkušeností. Druhé vydání je obohaceno o moderní, svižné a vtipné ilustrace Nely Vadlejchové, jež komentují každou povídku a podtrhují její příběh. Povídky pro velký holky si získaly mezi čtenáři velkou oblibu a staly se vyhledávaným "vztahovým manuálem" mnoha žen. Čtenářky po ní sahají znovu a znovu, když potřebují povzbuzení, podporu a bezpečí ženského světa. Půvabně ilustrované Povídky pro velký holky se stanou vaší společnicí a kamrádkou, která je po ruce vždy, když ji nejvíc potřebujete. Je to totiž kniha právě o vás, o vašem životě, vašich pocitech, přáních a touhách. Jednoduše o všech báječných "velkých holkách", mezi které patříte i vy, vaše přítelkyně, sestry, maminky a kolegyně. Pobaví vás a někdy možná ani nebudete vědět, zda u nich pláčete smíchy nebo dojetím.

O obrovské popularitě Povídek pro velký holky svědčí i skutečnost, že prorazily do zahraničí. V roce 2009 vyjdou v anglickém překladu autorky ve Velké Británii a ve Spojených státech , kde budou slavnostně představeny na newyorském knižním veletrhu.

Zakoupením knihy přispějete na kampaň Stop násilí na ženách Amnesty International.

B6, 118 stran
TRIBUN EU 2008
ISBN: 978-80-7399-579-9
164 Kč

Kniha Povídky pro velký holky byla nominovaná na literární cenu Jiřího Ortena.

Možno zakoupit na adrese: www.barboraknobova.eu
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).