DVD Čtvrtstoletí Jednoty tlumočníků a překladatelů ve dvou tisíciletích

DVD Čtvrtstoletí Jednoty tlumočníků a překladatelů ve dvou tisíciletích
06.12 2015
V pětadvacátém roce své existence vydala JTP další z řady kotoučků.

Tentokráte obsahuje kompletní produkci naší profesní organizace za uplynulé čtvrtstoletí:

115 čísel časopisu ToP(tlumočení-překlad) od prvního čísla 1/1990 až po 115/2015 – {fulltextové vyhledávání
}

7 slovníků (Česko-francouzský slovník automobilové dopravy a silničního práva, Německo-česká a česko-německá terminologie obalové techniky, Translatologický slovník, „Nadslovník“ /česko-ruský slovník obtížnější terminologie/ z oblasti práva, financí, administrativy, „Nadslovník“ technický česko-ruský, Slovník počítačové terminologie Apple Macintosh, Czech-English Idioms and Figurative Expressions – obrazná rčení a ustálená spojení, česko-anglicky)

Příručky o překladu a tlumočení (Překlady a jak na to – průvodce pro zadavatele překladů, Tlumočení a jak na to, Překlad není houska na krámě! – standardy pro nákup a prodej překladů, Chápete člověče co vám říkám aneb Komunitní tlumočení u nás /Návod, jak se domluvím s uprchlíkem, pacientem, neslyšícím…/)

15 sborníků z konferencí o překladu a tlumočení

Netradiční publikace – pééfky JTP (Nískejbačet – reklamsky pomalu, nesnadno a nejlépe vůbec, Tichá pošta, Strč prst skrz krk – cizojazyčné jazykolamy aj.)

Videa z pořadů Jeronýmových dnů (Dabing – nebo dlabing???, Kulatý stůl o dabingu, Náplavy mezi námi, České tlumočení v Evropské komisi a v Radě ministrů EU, současná situace a perspektivy…)

Cena včetně poštovného a balného: 300 Kč
(členové JTP, ASKOT a České komory tlumočníků znakového jazyka zdarma)

Můžete též využít slevy balíčku:
DVD Čtvrtstoletí Jednoty tlumočníků a překladatelů ve dvou tisíciletích - normální cena 300,- Kč
a
předplatné časotipu ToP(tlumočení překlad) na rok 2016 - normální cena 200,- Kč
se slevou 100,- Kč stojí {{balíček 400,- Kč.
}}
Objednávka ZDE.

K dostání na sekretariátě JTP,
nebo též na základě objednávky emailem na jtp@jtpunion.org pošleme s fakturou.


Komentáře

2rand[0,1,1]

8.7 2017

Oxv75b http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com

2rand[0,1,1]

9.7 2017

RNd0bb <a href="http://eqbkqcfcobjq.com/">eqbkqcfcobjq</a>, [url=http://plisbdnwjwjq.com/]plisbdnwjwjq[/url], [link=http://etgtkxmgtsnk.com/]etgtkxmgtsnk[/link], http://fiswssgajtpt.com/

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).