JERONÝMOVY DNY 2020 na YouTube

JERONÝMOVY DNY 2020 na YouTube
12.11 2020

Jeronýmovy dny pořádala JTP ve spolupráci s pražským zastoupením Generálního ředitelství pro překlad Evropské komise, Asociací konferenčních tlumočníků ASKOT, Českou komorou tlumočníků znakového jazyka, Komorou soudních tlumočníků ČR, Obcí překladatelů a Ústavem translatologie FF UK v Praze, v pátek 6. a v sobotu 7. listopadu 2020.

Vzhledem k epidemické situaci a příslušným vládním nařízením nemohly být pořádány prezenčně, ale byly pouze streamovány na YouTube.

Tam můžete jednotlivé přednášky a následující besedy zhlédnout.

Nahrávky pátečního programu najdete na kanálu Evropské komise:
https://www.youtube.com/user/Evropskakomisecz/videos

Sobotní přednášky jsou ke zhlédnutí na kanálu JTP:
https://www.youtube.com/channel/UCLTci4pvOh554gNPhzWkGfw/videos 
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).