SOUTĚŽ O CENY: Co jsme? Z. s.!

18.6 2015
Jak naši milí zákonodárci přikázali, v souladu s NOZ (novým občanským zákoníkem) jsme se stali JTP, z. s. = zapsaným spolkem.

Určitě však existuje celá řada dalších pěkných významů této zkratky (spolek zoufalý, zbabělý, zakázaný, zločinný, zločinné spolčení atd.). Zatím se nám nejvíce líbil zvlčilý spolek.

Vyhlásili jsme proto
soutěž o nejvtipnější vysvětlení zkratky z. s.,
jejíž uzávěrka byla 31. července 2014
a doručením odpovědí do administrace tohoto listu.

Výkonný výbor JTP, prohlásiv se 22. srpna 2014 demokraticky za porotu, vybral k ocenění tyto odpovědi:

Výhry

1. roční členský příspěvek v JTP (2200 Kč)
Božena Svehlová za zaslíbené společenství

2. tříleté předplatné na ToP(tlumočení-překlad)/sleva z RČP (810 Kč)
Pavel Trusina za zločinné spolčení

3. kniha dle výběru z naší nabídky
Alena Šourková za zapálení slovoznalci .
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).