Ochutnávka italských vín na JTP

Ochutnávka italských vín na JTP
30.11 2019

Milí přátelé, milé kolegyně a milí kolegové,
již se stalo tradicí, že se před vánočními svátky scházíme na ochutnávce vín. Tentokrát jsme pro Vás připravili degustaci italských vín vinařství Pisoni z kraje Trentino, které nám představí rodilý Ital Roberto Terragni, spíše známý pod přízviskem Lupo.
Ochutnávka se uskuteční
v úterý 10. prosince 2019 od 18:00
v místnosti 15, K-Centrum
na Senovážném náměstí 23.


Cena degustace činí 300,- Kč a obnáší 2 bílá, 1 růžové a 4 červená vína. Na zajídání pro Vás připravíme i pár slaných drobností. Po akci bude možno si vína, která Vám zachutnají, od Lupa přímo zakoupit, případně můžeme ještě posedět, popít a popovídat s kolegy. 
Prosím zájemce, aby se přihlásili co nejdříve na moji mailovou adresu alena.sourkova@tiscali.cz
Zároveň Vás žádám o doručení vstupného 300 Kč na sekretariát JTP během úředních hodin (po a st 13-17;  út, čt a pá 10-12) nebo – pokud to jinak nejde - o zaslání této částky na účet JTP (2800245144/2010) s uvedením slova „degustace“ do zprávy pro příjemce. 
Peníze bych potřebovala mít k dispozici nejpozději do 5. 12. 2019.
Věřím, že ochutnávka vín vinařství Pisoni i posezení s kolegy bude příjemnou akcí a těším se na Vás.
Alena Šourková

Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).