Individuální kurzy právnické angličtiny přes Skype

06.12 2018
To reflect the declining interest in face-to-face courses, Lexacom English Law Courses is now offering INDIVIDUAL SKYPE sessions.
 
See details of the course topics available. These include “Contract & Civil Liability” which contains a huge amount of basic Common Law terminology, and “English Legal System” which covers details of the court structure, judges, and lawyers, involving a lot of procedural terminology.
Both of these courses are essential for legal translators and interpreters who wish to improve their level of literacy in the Common Law system.
 
OR just send me a list of TERMINOLOGY or legal expressions you are having problems with……and we can take it from there.
 
 
TAKE five minutes to read the numerous helpful examples and hints set out at:
 
 
If you don’t want to receive further info, email me at dhutch3694@aol.com
 
 
David Hutchins (former practising solicitor and senior partner)
00 44 (0)7885 722 529
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).