Lexacom London Law Courses: discounts

26.7 2015
Náš oblíbený lektor anglického práva David Hutchins nabízí členům JTP následující slevy:

The basic price of a one day course is 200 € exclusive of VAT (20%) but that is not chargeable to residents outside UK.
A substantial discounts is available for former Lexacom participants, for members of some associations (incl. JTP) and for block bookings (two or more places booked in one transaction for one or more participants). Max. discount for two places is €150 (37.5%), representing a course fee of €250.
A super discount of €350 (43.75%) is offered for one person booking all four courses in one transaction. So, the total fee for all four courses would be €450.
A block booking is a booking, in one transaction, by two or more participants of the same or different courses or a booking by one participant of two or more courses.

NOTE: these bookings are cumulative EXCEPT THAT only one "membership" discount per course is offered. So membership of more than one qualifying association will only attract one €50 discount per course.

{{David Hutchins (Solicitor)
www.lexacomlegal.com}}
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).