Diktovací systém NEWTON Dictate - přepíše co říkáte přímo do počítače

18.6 2015
Automatický přepis hlasu do textu je trendy

NEWTON Dictate představuje originální českou softwarovou aplikaci, která dokáže s velkou přesností přepsat do textu mluvenou řeč. Umí zkrátit cestu od myšlenky k psanému slovu a je vhodným pomocníkem pro každého, kdo ve své profesi dává mluvené řeči přednost před bušením do klávesnice počítače. Překladatele do češtiny (program disponuje jen českým slovníkem) nevyjímaje.

Přepisovací počítačový program, vyvinutý českou společností Newton Technologies, a.s. ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, je uživatelsky komfortní. Řeč namluvenou do diktafonu nebo přímo do počítače převádí do textu bezprostředně, což umožňuje jeho okamžitou kontrolu.

Společnost NEWTON Technologies, a.s. nabízí zájemcům o tento užitečný program z řad členů Jednoty tlumočníků a překladatelů 10% slevu při jeho zakoupení. Aby neměli pocit, že kupují zajíce v pytli, mají možnost vyzkoušet si zdarma, jak by jim tento program v jejich práci vyhovoval.

Další informace jim odborníci NEWTON Technologies, a.s. rádi poskytnou na telefonním čísle +420 225 540 120, nebo na emailové adrese info@newtontech.cz.
www.diktovani.cz
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).