DéjàVu (ATRIL)

DéjàVu (ATRIL)
18.6 2015
Nově sleva 20 % na programové vybavení pro překlad podporovaný počítačem (CAT).
Jedná se o software DejaVu od společnosti Atril.
Pro členy JTP jsme dostali kod, s jehož pomocí si můžete program stahnout a získát slevu 20 %. Stačí nám napsat na JTP@JTPunion.org.

Cituji z dopisu zástupce firmy:

Déjà Vu has been a pioneer in translation technology since 1993.

We are reaching out to you to invite you to a partnership that would allow us communicating more effectively with translators around the world and will ultimately benefit your associates.

Being a family run company, we lack the communication resources that our competitors have.
This is why we would like to offer a preferential price to your members when acquiring Déjà Vu and related products.https://atril.com/

2017-Atril-Deja-Vu-(1).pdf -  Stáhnout Online otevřít
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).