Na kajaku šesti zeměmi

Na kajaku šesti zeměmi
Datum konání: 7. 9. 2020
Zdeněk Lyčka, DDD (diplomat, dánštinář a dobrodruh), se s námi podělí o další své dobrodružné zážitky – tentokrát z loňského splutí Rýna na kajaku. „Divoký úvod proběhl na konci června 2019 ve švýcarské vesničce Valendas na Předním Rýnu a po průjezdu Lichtenštejnskem, Rakouskem, Německem, Francií a Nizozemskem (asi 1100 km) jsem po třech týdnech dorazil ústím Starého Rýna do Severního moře nedaleko Den Haagu. Byl to můj dosud nejdivočejší vodácký zážitek.“ Podrobná informace v příloze.
Přijďte si poslechnout, podívat se a popovídat. 
Vstup zdarma.
Kdy: pondělí 7. září 2020 od 18 hodin
Kde: K-centrum, Senovážné náměstí 23, Praha 1, sál č. 201(přes vnitřní dvůr, vchod D, 2. patro)

Začátek akce: 07.9 2020
ryn_2020b.docx -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).